Polski Związek Głuchych Zarząd Główny w ramach projektu
„Włączenie wyłączonych – aktywne instrumenty wsparcia osób niepełnosprawnych na rynku pracy”
chce uruchomić CENTRUM KOMUNIKACJI dla osób komunikujących się w polskim języku migowym do celów zawodowych.
 
Chcemy, żeby Centrum było w pełni dostosowane do potrzeb osób głuchych, słabosłyszących i głuchoniewidomych pracujących lub chcących podjąć pracę. W tym celu chcemy poznać Twoje potrzeby ale i doświadczenia związane z pracą, z jej poszukiwaniem, uczestniczeniem w rozmowach rekrutacyjnych, kontaktach z lekarzem medycyny pracy oraz samym wykonywaniem pracy.
 
Chcemy się dowiedzieć, w jaki sposób komunikujesz się ze słyszącym pracodawcą, z lekarzem medycyny pracy czy ze słyszącymi współpracownikami.
  • Czy przez brak komunikacji w polskim języku migowym masz trudności w utrzymaniu pracy zawodowej?
  • Czy zdarzyło Ci się kiedykolwiek zrezygnować z poszukiwania pracy, z rozmowy rekrutacyjnej czy z samej pracy ze względu na problemy w komunikacji z pracodawcą i współpracownikami?
  • Czy potrzebujesz wsparcia tłumacza polskiego języka migowego w poszukiwaniu pracy, podczas rozmowy rekrutacyjnej, podczas przyjmowania się do pracy i wykonywania swoich obowiązków zawodowych?
Jesteśmy ciekawi Twoich doświadczeń związanych z poszukiwaniem i utrzymaniem pracy. Twoje uwagi, trudności i problemy pomogą nam przygotować rozwiązanie, które najlepiej będzie odpowiadało na potrzeby osób głuchych, słabosłyszących i głuchoniewidomych.
 
Nagraj swoją wypowiedź i prześlij nam na adres mailowy:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
Na Twoje nagranie czekamy do 10.12.2021 r.