28 czerwca 2017

Tekst

Szukaj w serwisie

Pracownik sprzątający

Oferta skierowana do osób z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności

Numer oferty:  3532/13

Ważność oferty:  od 2013-09-19 do 2013-10-20

Branża:   Usługi pozostałe

Liczba wolnych wakatów:   1 w tym niepełnosprawni 1

Wykształcenie: bez znaczenia

Doświadczenie zawodowe:   na podobnym stanowisku

Umiejętności: systematczność i dokładność

Wymiar czasu:  1/4 etatu

Miejsce pracy: Ozimek Opolska

Zmianowość:  1 zmiana

Rozkład czasu pracy: I. od 16:00 do 17:00

Wynagrodzenie: 500 zł brutto

System wynagrodzenia:  miesięczny

Rodzaj umowy:  na czas określony 2 lata

Data rozpoczęcia zatrudnienia:   2013-09-30

Ogólny zakres obowiązków: sprzątanie pomieszczen banku

Dane pracodawcy i forma kontaktu:   Nazwa pracodawcy: Inwemer System Sp.z o.o

Adres pracodawcy: ul.Sulejowska 45 97-300 Piotrków Trybunalski

Osoba kontaktowa: Helena Hadamik

Telefon: 508062173 w godzinach: 08:00 do 16:00

Koła terenowe

Oferty pracy

  • Pracownik sprzątający
    Pracownik sprzątający Oferta skierowana do osób z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności Numer...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

Statystyka

Użytkowników : 2
Artykułów : 187
Odsłon : 996321
Naszą witrynę przegląda teraz 40 gości

ARCHIWUM      strona główna     kontakt     mapa serwisu      dla pracowników